Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

РНБО з’ясував, як українці отримали доступ у ВКонтакте

Рада нацбезпеки України підключила міжнародних партнерів для пошуку механізму блокування «ВКонтакте».

Українські фахівці з кібербезпеки звернулися до міжнародних колег для вироблення заходів по блокуванню «ВКонтакте» на території України. Про це повідомив Апарат РНБО у відповідь на журналістський запит «Укрінформу».

«Доступність мобільного додатка «ВКонтакте» в Україні з’явилася не через зняття санкцій, а через зміну проксі-серверів, що дозволило обійти блокування провайдерами доступу до цього додатка на території України», – повідомили в РНБО.

В РНБО відзначили, що фахівці Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України взаємодіють з міжнародними колегами і партнерами для вироблення заходів по реагуванню та блокуванню роботи мобільного додатка «ВКонтакте» на території України.

В координаційному органі нагадали, що 15 вересня 2020 року заступник секретаря РНБО України Сергій Демедюк, коментуючи інформацію про відновлення роботи на території України мобільного додатка соцмережі «ВКонтакте», зазначив, що активізація роботи російських соціальних мереж напередодні місцевих виборів в Україні може становити загрозу національній безпеці країни».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: