Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Володимир Зеленський підписав законопроєкт про легалізацію медичного канабісу

Президент України підписав законопроект щодо легалізації медичного канабісу, який набуде чинності у липні 2024 року.

Згідно з цим законопроєктом, обіг канабісу буде регулюватися лише у медичній, промисловій та науковій сферах. Поширення марихуани для власного вживання залишатиметься злочином.

Аптеки матимуть змогу закуповувати канабіс та виробляти ліки лише після отримання відповідних ліцензій. Виписка таких медичних засобів буде фіксуватися в електронній системі охорони здоров’я.

Отримати рецепт на ліки можна буде лише через електронний канал від лікаря. В МОЗ пояснюють: «Держава буде суворо контролювати обіг ліків на основі канабісу. Кожна рослина, партія продуктів, одиниця фасованої продукції, а також пакування лікарського засобу на основі канабісу будуть маркуватися унікальним електронним ідентифікатором і внесені до спеціальної єдиної інформаційної бази».

Спочатку виробництво ліків буде здійснюватися з імпортованої рослинної субстанції канабісу. Це передбачає отримання ліцензії на імпорт, а також додаткових ліцензій (на перевезення, зберігання, продаж тощо) та реєстрацію ввезеної субстанції в Державному реєстрі лікарських засобів. Після цього виробництво ліків буде дозволено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: