Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Sweet.tv та ДСНС створили ролики для дітей про правила мінної безпеки — викладає сапер із Патроном

Онлайн-кінотеатр Sweet.tv разом із Державною службою України з надзвичайних ситуацій запустили проєкт для дітей, у межах якого сапери навчають правильним діям у разі виявлення небезпечних вибухових пристроїв. Також сервіс заохочує збирати кошти на підтримку рятувальників. 

Уроки ведуть сапери ДСНС разом із псом Патроном — вони розповідають алгоритми дій під час виявлення протипіхотних та протитанкових мін різних типів і ручних гранат. Курс складається з 10 уроків.

Щоб заохотити якомога більше глядачів подивитися курс, а також привернути увагу до збору коштів для допомоги рятувальникам ДСНС, Sweet.tv розігрує 10 підписок на наш найкращий тариф сервісу строком на 1 рік.

Для цього до 26 липня потрібно:

  • Опублікувати в соцмережах допис про те, як ви разом із дитиною дивитесь курс та позначити акаунти Sweet.tv та ДСНС України;
  • Зробити репост цього допису із закликом задонатити на підтримку рятувальників і також позначити офіційні сторінки Sweet.tv та ДСНС України. 

Серед усіх учасників організатори розіграють 10 річних підписок, а результати оголосять 27 липня.

Також допомогти ДСНС можна за цими реквізитами: отримувач — ДСНС України/State Emergency Service of Ukraine, IBAN — UA963223130000025305000000297. Перераховані гроші підуть на підтримку поранених працівників ДСНС, а також родинам загиблих рятувальників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар першим

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: