Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Олександр Педан запустив проект «JuniorZ»

Олександр Педан запустив проект «JuniorZ»З рідного Хмельницького шоумен Олександр Педан вирішив розпочати реалізацію масштабного руху, спрямованого на популяризацію фізкультури та незвичайних видів спорту серед школярів. Хмельницька міська рада долучилася до реалізації ідеї Олександра, очільник міста Олександр Симчишин не лише відвідав перший семінар, але й пообіцяв всебічну підтримку.

Як інформують на офіційному сайті міськради, «JuniorZ» – проект шоумена Олександра Педана зі сприяння розвитку спорту серед школярів. Це єдиний проект, що популяризує та розвиває спорт для підлітків. Покоління «Z» – це діти, народжені після 2000 року в розквіт цифрової епохи. Сьогодні підлітки не можуть уявити життя без інтернету, смартфонів та інших гаджетів. Однак, у великій «цифровій» обізнаності дітей є також негативні риси, які обумовлюються зниженням зацікавленості підлітків до спорту. «JuniorZ» направлений на залучення молодого покоління до активного способу життя та виховання нової епохи спортивно-активних людей.

Мета проекту – теоретичне та практичне ознайомлення педагогічного складу, школярів та їхніх батьків з варіативними модулями фізкультури; впровадження нових видів спорту у шкільну програму.

«Наші діти не граються менше, ніж грались ми, – каже міський голова Олександр Симчишин, який підписав угоду про співпрацю з керівництвом проекту, – Якщо моє покоління грало «війнушки» у напівзакинутих приміщеннях, то сучасні діти грають їх у комп’ютері. Ми грали футбол на вулиці, вони – на клавіатурі. Наше завдання – повернути дітей до рухливих ігор та фізкультури. Особливо до таких її видів, якими займатися може кожен, незалежно від фізичної підготовки. І проект «JuniorZ» нам у цьому допоможе. Зі свого боку гарантуємо всебічну підтримку школам, які захочуть його реалізовувати. Під час уточнення бюджету ми готові виділити кошти на необхідне обладнання. З першого вересня ми розпочнем проводити шкільні ліги з тих презентованих сьогодні видів спорту, які будуть популярними серед наших школярів. Їх переможці, сподіваємося, зможуть взяти участь і у всеукраїнських лігах. Крім моральної, гарантуємо і матеріальну підтримку для кращих вчителів фізкультури, які реалізовуватимуть проект. Це буде або щомісячна, або одноразова стипендія».

Для вчителів фізкультури та директорів шкіл організували навчальний семінар, у якому розповіли про 33 незвичних для наших шкіл види спорту. Такі семінари проведуть у всіх обласних центрах країни.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: