Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
AMSTERDAM, NETHERLANDS - JUNE 13: Andriy Yarmolenko of Ukraine applauds the fans after the UEFA Euro 2020 Championship Group C match between Netherlands and Ukraine at the Johan Cruijff ArenA on June 13, 2021 in Amsterdam, Netherlands. (Photo by Koen van Weel - Pool/Getty Images)

Україна дебютувала на Євро-2020 з поразки Нідерландам

У неділю, 13 червня, збірна України в першому матчі Чемпіонату Європи поступилася Нідерландам із рахунком 2:3. «Жовто-сині» пропустили два м’ячі на початку другого тайму, потім зрівняли рахунок, але впустили нічию в кінці поєдинку.

У стартовому складі наставник української збірної Андрій Шевченко випустив відразу вісім гравців-дебютантів чемпіонатів Європи. Лише Олександр Зінченко та Сергій Сидорчук захищали кольори національної команди на Євро-2016, а Андрій Ярмоленко — і на Євро-2012.

Щоправда, вже на 13-й хвилині Шевченко вимушено вніс корективи – через травму Олександра Зубкова замінив Марлос.

Перший гол Нідерланди забили на початку другого тайму — на 52-й хвилині відзначився півзахисник Джорджіньо Вейналдум, а за сім хвилин подвоїв перевагу Ваут Вегорст. Вже на 75-й хвилині Андрій Ярмоленко відіграв один гол, а за декілька хвилин Роман Яремчук зрівняв рахунок — 2:2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.