Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

MARUV: мене змушують відмовитися від Євробачення

Співачка заявила, що готова відмовитися від виступів в Росії, але інші вимоги НТКУ вона розцінює як тиск в спробі відмовитися від участі в конкурсі.

Співачка Maruv, яка перемогла в національному відборі на Євробачення, заявила, що її намагаються змусити відмовитися представляти Україну на конкурсі в Ізраїлі. Про це співачка написала у понеділок, 25 лютого, на своїй сторінці у Facebook.

Вона також зазначила, що на неї чиниться великий тиск.

“Останні 24 години були найбільш емоційними в моєму житті. Я здобула чесну перемогу в Національному відборі на Євробачення-2019, отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть відняти”, – написала співачка.

View this post on Instagram

Последние 24 часа были самыми эмоциональными в моей жизни. Я одержала честную победу в Национальном отборе на "Евровидение-2019", получив максимальную поддержку от телезрителей и высокий бал от членов жюри. Но теперь нашу с вами победу хотят отнять. Я – украинка, люблю свою страну и горжусь тем, что буду представлять Украину в Тель-Авиве на международном конкурсе "Евровидение – 2019" несмотря на то, что за сутки я получила предложения от трех разных стран представлять их. Но мой ответ категоричен – я выступаю от Украины и никак иначе! Вы, наверняка, уже слышали о договоре между участником от Украины и НТКУ, который должен быть подписан сегодня до обеда. Я готова отказаться от выступлений в России. В прямом эфире ответила на все вопросы, которые интересовали жюри. Я не посещала Крым с 2014 года. Не нарушала ни единого Закона Украины. А также готова взять на себя все расходы по участию в Международном конкурсе. А теперь про сам нашумевший договор, что требуют от меня: 1. Мне запрещена любая импровизация на сцене без утверждения НТКУ. (Несогласованный шпагат, например, приведет к штрафу в 2 миллиона гривен) 2. Незамедлительная передача авторских прав на песню, принадлежащих мировому лейблу Warner Music (об этих правах было известно до начала конкурса) 3. Четко выполнять любые требования и указания НТКУ. (Теоретически, меня могут заставить плясать на Дне рождения у какого-нибудь вице-премьера, и в случае отказа, меня дисквалифицируют и обяжут опять выплатить штраф в 2 миллиона гривен. Плюс компенсировать НТКУ якобы убытки!) 4. Запрет на общение с журналистами без согласования с НТКУ. (Что полностью нарушает свободу слова и права человека) И еще много чего абсурдного. В случае нарушения одного из пунктов штраф 2 миллиона гривен и компенсация убытков ещё на неопределенную сумму. Взамен от НТКУ я НИЧЕГО не получаю: ни копейки финансовой поддержки, ни помощи в организации поездки, ни, тем более, международной промо поддержки. Даже визой я должна заниматься сама. Хотя, в договоре есть всего несколько пунктов обязанностей НТКУ: 1. Давать мне подсказки касательно правил проведения конкурса. 2. С разрешения НТКУ взять с собой 10 человек за свой счет. Продолжение ?

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on

Вона також заявила, що не відвідувала Крим з 2014 року. За останню добу, за словами співачки, їй надійшли пропозиції від трьох країн представляти їх на конкурсі, але вона відмовилася, заявивши, що буде виступати тільки від України.

Maruv також написала, що готова відмовитися від виступів в Росії і взяти на себе всі витрати щодо участі в конкурсі:

“Я готова відмовитися від виступів в Росії. В прямому ефірі відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим з 2014 року. Не порушувала жодного Закону України. А також готова взяти на себе всі витрати щодо участі в Міжнародному конкурсі”, – йдеться в повідомленні.

Співачка написала, що договір НТКУ забороняє їй будь-яку імпровізацію на сцені (порушення призведе до штрафу в близько двох млн гривень) і неузгоджене спілкування з журналістами, а також зобов’язує виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ.

“Натомість від НТКУ я нічого не отримую: жодної копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промопідтримки”, – зазначила вона.

З усього цього співачка зробила висновок, що її хочуть змусити відмовитися від участі в конкурсі.

“Я відчуваю тиск! І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі “Євробачення-2019″”, – підсумувала Maruv.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: