Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Українські студенти взяли 10 медалей на Європейських університетських іграх

Coimbra 2018З 15 до 28 липня 2018 у місті Коїмбре проходили Європейські університетські ігри, повідомляє Корреспондент.net.

Українські студенти завоювали дві золоті, дві срібні та шість бронзових медалей на IV Європейських університетських іграх, які проходили з 15 до 28 липня 2018 у місті Коїмбре (Португалія).

Змагання проходили з 13 видів спорту. Українські спортсмени доводили першість у шести категоріях – футбол, футзал, баскетбол 3х3, дзюдо, академічне веслування та бадмінтон.

Українську збірну представляли спортсмени п’яти вузів: НТУ «Харківський політехнічний інститут», Київського університету ім. Б. Грінченка, Сумського державного університету, Чорноморського національного університету ім. П. Могили, Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

За результатами змагань Україна посіла 12 місце в загальнокомандному заліку серед 39 європейських країн.

Відзначимо, що Європейські університетські ігри – це масштабні змагання, в яких беруть участь спортсмени з європейських вузів. Захід проходить раз на два роки в різних європейських містах. Учасники змагаються в 13 видах спорту: баскетбол 3×3, баскетбол, бадмінтон, футбол, футзал, гандбол, дзюдо, веслування, регбі, настільний теніс, теніс, волейбол, каное спринт (демонстраційний спорт). Цьогоріч в іграх взяли участь більше 4 тис. спортсменів.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: