Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Навушники Apple AirPods: все, що вам потрібно знати

У вересні 2016 року компанія «Apple» представила на ринку iPhone 7 і разом із появою нової моделі зробила великий та водночас ризикований крок – прибрала класичний 3,5 мілімітровий роз’єм для гарнітури і залишила лише «Lightning». Цим самим фірма зробила ставку на моделі із бездротовими навушниками. Тож «eStore» пропонує «Apple AirPods» не просто так. Це останній писк моди у світі смартфонів.

«Apple AirPods» – це оригінальні навушники, що поєднали в собі найкращі напрацювання американських компаній «Apple», «Beats», і, можливо, французької «Parrot». Із новітніх розробок кожної із фірм модель взяла лише найкраще – це і чистий звук, і сенсорне управління, і, звісно, максимально можливу автономність.

Окрім того, «Apple»  диктує новий стандарт – якщо йдеться про бездротову гарнітуру, то вона має бути саме бездротовою. У комплекті із гарнітурою йде кейс – зарядний пристрій. У ньому – два окремих навушника. Як це працює? Варто вам відкрити кришку кейса, як «iPhone» пропонує створити підключення (радіус 5-6 метрів). Одного заряду вистачає на 4-5 годин роботи. Також підтримується швидка зарядка. Магія, чи не так? Що ж тут сказати – це не просто магія, це – «Apple-магія».

І ще декілька слів про особливості «Apple AirPods».

По-перше, бездротова bluetooth-гарнітура найвищого ґатунку призначена для гаджетів від компанії «Apple». Проте вона без проблем може використовуватись із пристроями, що працюють на «Android».

По-друге, навушники мають універсальну форму чашок, що є надзвичайно зручною. Якщо проводити аналогії, то тут слід згадати «Apple EarPods». Що ж, дизайнери «Apple» постаралися на славу! Їм вдалося створити форму чашок, яка комфортна як для жінок, так і для чоловіків. І ще: вона однаково зручно сидить як в малому, так і в великому вусі. Зручно тримається. Використання гарнітури не викликає жодного дискомфорту.

По-третє, зроблені навушники з глянсового пластику. На їх поверхні встановлені спеціальні датчики, які дають сигнал вбудованому процесору «Apple W1», що гарнітура в вусі. Це так звані датчики наближення – варто вам вставити навушники у вуха, як розпочинається відтворення; дістати з вуха – відтворення припиняється (переходить у формат паузи).

По-четверте, спеціальні вбудовані акселерометри надають можливість управляти викликами за допомогою простого постукування. Також можна викликати голосову помічницю Siri і віддавати їй команди. Проте робити це доведеться лише англійською мовою. Команди іншими мовами світу не підтримуються.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: