Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Краще б автодорівців «порнобездоріжжя» збуджувало…

Зі снігом зійшов асфальт – значить, скоро весна. В Україні це вже народна прикмета. А ось у Кропивницькому про наближення весни особисто директор «Кіровоградського облавтодору» Андрій Руднік просигналізував. Навіть березневих котів випередив, так у нього гормони розбушувалися.

Апаратна нарада в облдержадміністрації. Начальник Управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури доповідає про ситуацію щодо того, наскільки об’єкти інфраструктури пристосовані до потреб людей з інвалідністю. І тут доповідачку переривають «охи-ахи» зі стогонами, як у «дорослому кіно». Ошелешена пані озирнулася на звук, залом прокотилося хіхікання.

Вирахувати, звідки лунав «порносаундтрек», було неважко. Винуватцем, як повідомляє місцевий телеканал СВМ, виявився вже згадуваний директор підприємства «Кіровоградський облавтодор» Андрій Руднік. Мабуть, так захопився переглядом «голого» відео на телефоні, що і не помітив, як озвучку увімкнув. Одним рухом усю малину, тьху – «полуничку» собі зіпсував.

Але збудження автодорівець таки досяг – коли після наради журналістка СВМ підійшла до «героя», аби з’ясувати, що то у нього за «ігрища» у робочий час. Пан Руднік так «завівся», що вже не сила була терпіти – ретирувався з будівлі ОДА, на-віть верхнього одягу з гардеробу не прихопивши.

Тижневик «Високий замок»

Інна ПУКІШ-ЯНКО (тижневик «Високий замок», №15 (5857) від 21.02.2019, с. 5)

Фото korysniporady.com.ua, АПУ (apukraine.com).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: