Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Івангай виправдався за незв’язну мова в інтерв’ю Дудю: «Або відсутність професіоналізму, або сс*кло»

Український відеоблогер Івангай (Іван Рудська) знову образив російського журналіста Юрія Дудя, якому дав інтерв’ю, і пояснив свою незв’язну мова в блоці про взаємини Росії і України. Відповідне повідомлення Рудська опублікував в Twitter.

Спершу Івангай звинуватив Дудя в тому, що він вирізав з інтерв’ю блок про «війну Росії з Україною, Голодомор і НКВД». Тепер блогер стверджує, що знімальна група «Вдудь» спеціально створила умови, щоб вимотати його.

За його словами, він просив записати «сидяче інтерв’ю» вранці, щоб він відпочив, але команда Дудя наполягла на тому, щоб запис робилася опівночі, тому що на наступний ранок журналісту «знадобилося вранці вже відлітати».

«Сидяче інтерв’ю спеціально записувалося опівночі незважаючи на те, що я просив писатися вранці. Але Дудю раптом «знадобилося вранці вже відлітати». Подивіться денні кадри, на яких я не вимотаний і не втомлений. Писалося в ту ж добу. Або відсутність професіоналізму, або сс*кло», – написав Рудська.

Йдеться про цей блок, який Юрій Дудь не включив в інтерв’ю, опубліковане на Youtube, але опублікував в Telegram після претензій Івангая.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: