Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

71% українців вважає, що коронавірус створили штучно

71% українців вважає, що коронавірус – це штучно створений вірус, 19% схильні до думки, що він виник природним шляхом, про це йдеться в новому опитуванні соціологічної групи «Рейтинг».

З тих, хто вважає вірус штучно створеним, 40% думають, що вірус винайшли з метою зменшення кількості населення, 31% вважає, що його створили під час наукового експерименту, а 27% схильні до того, що коронавірус винайшли як бактеріологічну зброю. 17% вважають, що вірус винайшли, аби створити економічну кризу, 16% – з метою заробітку на вакцині, 12% – для того, щоб контролювати людей.

-ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД КОРОНАВІРУСУ ЛОЯЛЬНО СТАВЛЯТЬСЯ 37% УКРАЇНЦІВ, 41% є критиками вакцинації, решта має нейтральне ставлення.

-Станом на березень 2021 року 38% УКРАЇНЦІВ ГОТОВІ ЗРОБИТИ ПЛАТНЕ ЩЕПЛЕННЯ ТА 47% ГОТОВІ ВАКЦИНУВАТИСЯ БЕЗКОШТОВНО. Проте половина населення України не хоче вакцинуватися навіть безкоштовно. Але якщо держава страхуватиме від побічних наслідків вакцинації, то готовність до безкоштовної вакцинації зростає до 57%.

-Опитані БІЛЬШЕ ДОВІРЯЮТЬ ВАКЦИНАМ, ВИГОТОВЛЕНИМ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ, США ТА КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ, – БЛИЗЬКО 50%. Не довіряють майже 20%. Препаратам для вакцинації з Індії довіряють 30%, не довіряють 45%, 23% вагалися з відповіддю. Вакцинам із Китаю довіряють 17%, не довіряють 35%, не змогли відповісти 46%. Російським вакцинам довіряють найменше: 58% українців не довіряють, 24% вагалися з відповіддю, і 19% висловили довіру.

27% УКРАЇНЦІВ ГОТОВІ ВАКЦИНУВАТИСЯ ПРЕПАРАТОМ COVIESHIELD, а 67% не хочуть робити щеплення цим препаратом.

-Також дослідження показало, що 44% НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ВЗАГАЛІ НЕ ЗНАЮТЬ, ЯК МОЖНА ЗАПИСАТИСЯ В ЧЕРГУ НА ВАКЦИНАЦІЮ, 32% щось чули про це, і 24% добре обізнані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: