Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Які термальні товари пропонує український виробник Energy Of Nature?

Якщо вас цікавлять термальні товари, що характеризуються високою якістю та доступною вартістю, зверніть увагу на продукцію українського виробника Energy Of Nature. Асортимент включає ергономічні й ефективні комплекти для різних потреб. Вони неодмінно знадобляться вам у тому випадку, коли ви опинились в екстремальних умовах і звичного доступу до води, газу чи систем опалення немає. Магазин термальних товарів Енерджі оф нейчер пропонує придбати продукцію, що знадобиться, у першу чергу, військовим, туристам, учасникам експедицій у віддалені від цивілізації місцевості.

Які термальні товари виробництва Energyon мають найбільший попит?

Серед розмаїття термальних товарів, які створює компанія Енерджі оф нейчер, варто відзначити наступні:

 1. Термохімічні грілки для рук. Являють собою одноразові набори, які утримують тепло протягом 8 годин. Щоб активувати їх роботу, достатньо розірвати упакування і покласти в рукавицю. Зігріваючі пакети забезпечують комфорт навіть у тих випадках, коли виникає необхідність виконувати певні завдання за участю рук.
 2. Хімічні грілки для ніг. Вони стануть у пригоді тоді, коли ви плануєте тривалий час перебувати на свіжому повітрі у холодну пору. Ці комплекти є надзвичайно простими у застосуванні, адже активуються відразу після розпаковування пакета при контакті з повітрям. Устілки грілки розміщуються у взутті. Завдяки правильній формі, грілки не сковують рухів і не створюють відчуття дискомфорту навіть при підвищеній активності.
 3. Сухий душ. Такі комплекти не потребують додаткового застосування води, їх часто обирають для туристичних поїздок у віддалені місця, експедиції. Без них також важко обійтись військовим, адже у зонах проведення бойових дій немає можливості приймати водні процедури у звичний спосіб. Польовий душ включає губку зі спеціальним засобом, рушнички для витирання та незначну кількість води у саше.
 4. Безполуменевий нагрівач їжі. Цей набір знадобиться у тому випадку, коли доступ до електрики та газу відсутній. Він здатний нагріватись до такої температури, щоб швидко підігрілись чи розморозились страви. Купити безполуменевий нагрівач їжі варто тому, що він не потребує додаткового використання сірників чи запальнички, а активується відразу після розкривання упакування.
 5. Гіпотермічний пакет. Його основна ціль – охолодити певну ділянку тіла при травмах, сонячних ударах та для мінімізації кровотечі. Купити гіпотермічний пакет актуально для надання першої медичної допомоги, тому такий набір варто підготувати з собою у експедицію, турпохід чи зону проведення бойових дій.

Український виробник хімічних грілок Energy Of Nature пропонує ці та інші термальні товари для збереження здоров’я та забезпечення хорошого самопочуття навіть при перебуванні у польових умовах. Зручні, компактні, якісні й ефективні комплекти вирішують безліч задач, де доступ до газу, води, світла, опалення обмежений чи повністю відсутній.

Магазин термальних товарів Енерджі оф нейчер рекомендує замовити ефективну, якісну та доступну продукцію для військових і не тільки!

Купити сухий душ, гіпотермічні пакети, хімічні грілки та безполуменеві нагрівачі їжі пропонує виробник Енерджі оф нейчер. Завітайте на сайт energyon.com.ua, де можете ознайомитися більш детально з асортиментом товарів і оформити замовлення онлайн. Продукцію компанії можна сміливо назвати універсальною, оскільки вона стане в пригоді як у повсякденному житті, так і екстремальних ситуаціях. Завдяки їй, вам вдасться зберегти здоров’я своє чи, до прикладу, наших воїнів. Компанія запрошує до плідної співпраці волонтерів і всіх, хто турбується про комфорт військових. Купуйте термальні товари українського виробника Energy Of Nature і переконайтесь у всіх їхніх перевагах!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: