Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Зеленський розблокував велику приватизацію

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про розблокування великої приватизації. Про це повідомляє прес-служба Офісу глави держави.

Закон передбачає початок підготовки і проведення великої приватизації на аукціонах, які були припинені в березні 2020 року через обмежувальні заходи у зв’язку з пандемією коронавіруса.

Згідно з документом, під час дії карантину не проводяться аукціони зі зниженням стартової ціни, аукціони за методом вивчення цінових пропозицій та приватизація шляхом викупу об’єктів великої приватизації. При цьому державне майно дозволяється продавати тільки на аукціоні з умовами, коли торги виграє покупець, який запропонував найбільшу ціну і зобов’язався виконати умови продажу.

«Не дивлячись на коронакризис, незмінною залишається наша мета на приватизацію держпідприємств, які часто керуються вкрай неефективно і є розсадниками корупції. Більш того, щоб забезпечити швидке відновлення економіки після пандемії і зростання добробуту наших громадян, ми повинні покращувати бізнес-клімат і створювати сприятливі умови для залучення в Україну інвестицій», – заявив Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: