Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Зеленський доручив провести в Україні аудит тарифів

Президент України Володимир Зеленський дав завдання заступнику керівника ОП Кирилу Тимошенко провести аудит тарифів на газ, опалення та пасажирський транспорт у всіх регіонах країни. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

«З огляду на появу в публічному просторі різних спекулятивних заяв про формування тарифів на рівні міст і сіл країни, а також безпідставні спроби окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів понад рівень, який вже викликає значні питання з точки зору справедливості, глава держави доручає заступнику керівника Офісу президента України Кирилу Тимошенко, відповідального за регіональну політику, провести повний аудит наявних тарифів в місті Києві та в усіх областях України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримати вичерпні роз’яснення від відповідних керівників на місцях щодо завищених тарифів і тарифної політики в цілому. Перш за все це стосується саме тарифів на опалення, побутовий газ і користування пасажирським транспортом», – повідомляє прес-служба ОП.

Особливу увагу президент доручив приділити «специфічним непрозорим« тарифним проектам «окремих керівників міст», таким як стягування коштів за евакуацію автотранспорту, за користування «загальнодоступними частинами громадського транспорту» та іншим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: