Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Зеленський запропонував секторальне розведення сил на Донбасі

Президент України на Мюнхенській конференції з безпеки запропонував нову модель розведення сил на Донбасі. Україна пропонує розділити лінію розмежування на сектори.

«Лідери нормандського формату домовилися узгодити три додаткових ділянки розведення сил і засобів, які повинні відбутися до кінця березня 2020 року. Зараз нашою стороною запропонована і майже узгоджена одна ділянка. Ми в процесі, ми працюємо. Я хочу розповісти про ініціативу української сторони щодо розведення по так званому секторальному принципу», – повідомив Зеленський учасникам конференції.

Принцип секторального розведення сил полягає в розподілі всієї лінії розмежування на сектори, в яких поступово відбувається розведення сил і засобів.

«Перехід від одного сектора до наступного можливий тільки після того, як СММ, ОБСЄ верифікують, що в секторі відсутні будь-які незаконні збройні формування, озброєні війська і військова техніка. Вже найближчим часом ми детально поінформуємо учасників нормандського формату про зміст цієї ініціативи», – заявив президент України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: