Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Збірна України розгромила збірну Сербії в відборі до Євро-2020

Учора, 7 червня, гравці збірної України розгромили команду Сербії в третьому турі групового етапу відбору на Чемпіонат Європи з футболу-2020. Гра проходила на Львів Арені і завершилась з рахунком 5:0.

Рахунок був відкрив вже на 26-й хвилині зустрічі. М’ячем в дотик відзначився Віктор Циганков – 1:0. Вже через хвилину півзахисник Динамо забив знову. Циганкову, який пробіг до штрафної суперника по центру і потужним ударом під поперечину оформив другий гол – 2:0.

Відразу після перерви рахунок потроївся. На 46-й хвилині відзначився Євген Коноплянка – 3:0.

На 57-й хвилині Андрій Яремчук забиває свій перший м’яч у складі першої команди країни, рахунок стає 4:0.

Крапку в матчі поставив Євген Коноплянка за 15 хвилин до кінця основного часу гри. І знову – фірмовим дальнім ударом – 5:0!

Після трьох турів збірна України очолює свою групу відбору на Євро-2020.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.