Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Європейський банк оцінив падіння економіки України

За підрахунками ЄБРР, зниження економічного рівня в країні не є критичним.

Падіння економіки України за підсумками 2020 року оцінюється на рівні 4,5%, але до кінця року показник може досягти 5,5%. Такий прогноз під час львівського Ділового форуму «Нова економічна реальність світу, прогнози щодо України» озвучила заступник директора Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Ірина Новікова, передає Укрінформ.

У ЄБРР вважають, що скорочення економіки України в умовах пандемії COVID-19 не є критичним. Зараз, згідно з підрахунками експертів банку, падіння ВВП країни становить близько 4,5%, але до кінця року показник може вирости до 5,5%.

«Але наші прогнози – оптимістичні. Ми вважаємо, що в наступному році економіка в державі буде відновлюватися, так як для цього є всі чинники розвитку», – запевнила Новикова.

Також представник ЄБРР додала, що в країнах, що розвиваються, економіка яких змінилася в умовах пандемії, ситуація нічим не гірше, ніж в Німеччині або Великобританії.

Офіційна статистика і прогнози щодо падіння ВВП України в 2020 році будуть озвучені на початку жовтня під час зборів акціонерів банку, в тому числі і представників України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: