Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Європарламент засудив Україну за мову ворожнечі, екстремізм і політичне переслідування

Європейський парламент проголосував за резолюцію, в якій засудив тиск влади на опонентів. Про це повідомила прес-служба ЄП.

«ЕП шкодує про те, що політичний клімат в країні погіршився, коли залякування, мова ворожнечі і політичний тиск широко використовуються в політичних цілях; настійно закликає владу рішуче засудити і заборонити діяльність екстремістських і розпалюючих ненависть груп і веб-сайтів, таких як “Миротворець”, які створюють напруженість в суспільстві і неправомірно використовують особисті дані сотень людей, включаючи журналістів, політиків і членів груп», – йдеться в резолюції.

Європарламент також розкритикував спроби влади здійснити політичний тиск на незалежні економічні інститути і виконавчі органи.

«Депутати Європарламенту також глибоко стурбовані тим, що, ймовірно, зацікавлені особи намагаються підірвати досягнення країни в боротьбі з корупцією та спільних демократичних реформах. Деякі українські олігархи, зокрема, намагаються повернути собі політичну владу, що послабило більшість у Верховній Раді, орієнтоване на реформи», – йдеться в заяві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: