Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Як вибрати наручний годинник?

Наручний годинник завжди в тренді. І на початку минулого століття він був вишуканим аксесуаром, а не просто хронометром. Попитом наручний годинник користується досі. Так, сучасні гаджети витісняють стильний аксесуар, але що в Україні, що закордоном, є доволі прихильників наручних годинників. Та й елементів сучасних технологій у них чимало тепер. Що тільки додає цікавості до цього аксесуару.

Правильно підібраний годинник допоможе вам, наприклад, при діловій зустрічі, при влаштуванні на роботу, адже часто його наявність допомагає скласти про вас позитивну думку, загалом справляє приємне враження, а також підкреслює вашу індивідуальність тощо. Якщо ви уже вирішили, що обрати, то переходіть за посиланням – timebar.ua/swiss-watches.

Отже, наручний годинник… Як вірно зробити вибір?

Правило №1. Якщо ви хочете придбати хороший годинник, надайте перевагу фірмам, що є лідерами у виробництві цього аксесуару. А саме: «Patek Philippe», «Longines», «Tissot», «Rado», «Seiko».

Правило №2. Вид годинника. Серед них наразі виділяють три: механічні, кварцеві, електронні.

Механічні моделі – найстаріший, але й наразі  зберігають свою актуальність. Такий тип годинників збирають з безлічі важелів, спіральок і шестерень.

Кварцеві моделі – більш сучасний і точний тип. Ззовні практично не відрізняються від механічних моделей. Їх хід залежить від обраної частоти імпульсів, що розраховується математично.

Електронні моделі – найсучасніший тип. Їхній механізм заснований на простих законах фізики: вимірювання часу здійснюється за рахунок рівномірних коливань генератора, що в свою чергу перетворюються в електронні імпульси. Їх перетворення відбувається через секунду, хвилину, годину. Таким чином, отриманий імпульс передається на циферблат наручного годинника, і його власник може бачити поточний час. А у професійних моделях електронних годинників – місяць, день тижня, рік.

Правило №3. Параметри вибору. Наступні пункти, про які йтиметься, не менш значимі за попередні. Отже, давайте їх розглянемо.

Матеріал корпусу. Матеріали, з яких найчастіше виготовляють корпус наручних годинників, наступні: титан, золото, паладій, нержавіюча сталь, латунь, пластик.

Найкращий же метал для годинникових корпусів – платина. Так, вона доволі міцна, проте через те, що цей метал доволі дорогий, його використовують лише для виробництва ексклюзивних годинників.

Скло. Для наручних годинників використовують чотири типа скла: мінеральне (найдорожче і найстійкіше до появи подряпин), сапфірове (настільки тверде, що подряпати його практично неможливо, хіба що діамантом), плексиглас (прозорий, легкий пластик, хезаліт), сапплекс (комбінація мінерального і сапфірового скла).

Рівень захисту. Наступні пункти розкриють моменти, на які слід звернути увагу:

  • моделі з позначкою «Diver’s» або 20 атм – моделі із найвищим рівнем герметичності (можна залишати при собі під навіть глибоководного занурення);
  • 10 атм – занурення у воду без акваланга можливе не глибше 100 м;
  • 5 атм – такий годинник можна залишати при собі лише під час купання в річці чи басейні;
  • 3 атм – мінімум захисту (захистять, якщо ви потрапили під дощ і під час миття рук);
  • моделі з написом «water resistant» взагалі без захисту.

Правило №4. Ремінчик чи браслет?

Особисті переваги – і є ваш вибір. Зазначимо лише, що браслет служить значно довше, ніж ремінець. Часто стільки ж, скільки і сам годинник. Але обирати вам!

Тож вдалого вибору вам і довгого ходу вашому годиннику!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: