Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Як вибрати будівельні матеріали?

Вирішили будуватися? Що ж, вітаємо вас, адже попереду на вас чекають незабутні унікальні відчуття, коли ви переступите поріг своєї домівки, де буде все саме так, як ви бажаєте! І грець з ним, що збудували омріяне нелегко. Результат вартуватиме того! Проте, аби він був саме таким, як ви того бажаєте, потрібно буде стежити за усім процесом – від «А» до «Я», як-то кажуть. І щоб проект вдалий, і документи вірно оформлені, і підібрані відповідні будматеріали. Одним словом, аби і вимоги зійшлись, і в тренд втрапили…

Відповідальний процес, чи не так? Щоб полегшити його, пропонуємо вашій увазі не тільки якісні будматеріали на https://artkone.com.ua, а й кілька простих правил.

Правило №1. ДОВГОВІЧНІСТЬ. Погодьтеся, що це – один із ключових моментів, що полягає у здатності використаних будівельних матеріалів експлуатуватися протягом довготривалого терміну. Саме від довговічності залежить майбутнє будови – частота ремонтів, комфорт, безпека тощо.

Правило №2. МОРОЗОСТІЙКІСТЬ. Якщо говорити про витривалість будматеріалів щодо впливу морозів, то йдеться не про кілька років, а значно більше. Показником морозостійкості є кількість циклів замерзання і відтавання, які витримує той чи інший будівельний матеріал. Наприклад, клінкерна цегла здатна простояти більше ста років. Звичайна цегла – 50-60 років. Висновки робіть самі.

Правило №3. БЕЗВІДМОВНІСТЬ.  Усе просто – це властивість використаного вами матеріалу під час будівництва зберігати свою працездатність у певних умовах середовища без перерв на ремонт. Краща якість – довша працездатність!

Правило №4. РЕМОНТОПРИДАТНІСТЬ. Який би ви не використали будівельний матеріал, він має здатність відновлюватися до вихідного стану. Враховуйте показники ремонтопридатності: термін ймовірного ремонту та витрачені на це зусилля.

Правило №5. ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ. Підвищена вологість? Маєте використати відповідні будматеріали. Чим вищий їх ступінь стійкості на предмет вологості, тим краще. Наприклад, будь-які матеріали із дерева матимуть нижчий показник стійкості до вологи, ніж той же камінь чи цегла. Врахуйте це!

Правило №6. ГАРАНТІЯ. «Довіряй, але перестраховуйся», – ще одне правило будівництва! Без гарантії – нікуди! Це просто необхідний фактор. Сумніваєтеся у виборі, або ж цілком впевнені у ньому? Чи так чи інакше –  вимагайте у продавця сертифікат відповідності та гарантійний талон. Вбережете себе від неякісних будматеріалів.

Правило №7. ПРОСТОТА МОНТАЖУ. Складаючи кошторис будівництва того чи іншого об’єкта, обов’язково включіть витрати на монтаж, адже його вартість рівна витратам на будматеріали, а іноді – дорожча! Саме тому зараз так багато будують будинків, в основі яких металоконструкції.

Правило №8. ЧАС І ВАРТІСТЬ РОБІТ. Розумний баланс між часом та вартістю будівельних робіт приведуть вас не тільки до очікуваного результату, а й до реальної економії. Віднесіться до цих категорій педантично!

То як? Готові будуватись? Тоді завітайте до нас: https://artkone.com.ua!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: