Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Встановлено наймолодшу жертву розстрілів в Бабиному Яру

Колишній слідчий Скотланд-Ярду доктор Мартін Дін, що допомагає Меморіальному центру Голокосту «Бабин Яр», з’ясував, що наймолодшою ​​жертвою розстрілів став 2-тижневий малюк. Про це йдеться в матеріалі Daily Mail «Нацистська долина смерті: як завдяки слідчому Скотланд-Ярду відновлюється прихована правда про масову різанину в Бабиному Яру».

«Майже через 80 років розслідування нададуть тисячам сімей відсутні подробиці того, як загинули їхні родичі. Уже підтверджено особистості близько 18 000 євреїв, убитих за ці два вересневих дні. З них доля 907 раніше була невідома», – йдеться в публікації.

За допомогою британського розслідувача вдалося виявити нові дані: походження жертв; де вони жили і працювали; як вони з усіх сил намагалися вижити після того, як нацисти увірвалися до Києва. Також команда встановила відомості про наймолодшу ​​жертву Бабиного Яру – про двотижневе немовля.

«Ми ніколи не дізнаємося, чи була дитина убита таким же чином (пострілом в потилицю – прим. ред.), тому що, щоб заощадити боєприпаси, солдати іноді забивали маленьких дітей до смерті або залишали їх, щоб вони були розчавлені вагою падіння тіл. Що ми дійсно знаємо, завдяки ретельному розслідуванню за участю колишнього експерта Скотланд-Ярду з військових злочинів, так це те, що цей новонароджений невинний був наймолодшою ​​жертвою різанини в Бабиному Яру», – йдеться в статті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: