Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

ВООЗ озвучила нові рекомендації державам по боротьбі з коронавірусом

Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що потрібно перервати ланцюжок передачі коронавіруса. Про це сказав на брифінгу гендиректор ВООЗ Тедрос Гебрейесус.

Відзначається, що в світі минулого тижня відбулося суттєве зростання випадків захворювання коронавірусом COVID-19, причому більшість з них припадає на країни за межами КНР.

«Найефективніший спосіб запобігати захворювання і рятувати життя – розірвати ланцюги передачі COVID-19. Для цього вам треба здавати тести і ізолюватися», – підкреслив Гебрейесус.

Він вказав на те, що нинішні масштаби здачі тестів на наявність захворювання і масштаби «ізоляції» є недостатніми.

«Минулого тижня ми бачили стрімке зростання кількості випадків COVID-19. Про більшість випадків і смертей зараз повідомляють в іншій частині світу поза Китаєм», – сказав Гебрейесус.

У той же час він зазначив, що не дивлячись на збільшення інтенсивності таких заходів, як закриття шкіл і скасування спортивних заходів, в ВООЗ не вважають достатніми нинішні масштаби здачі тестів на наявність захворювання і масштаби «ізоляції». При цьому він нагадав, що ВООЗ вже направив в 120 країн 1,5 млн набору для тестів.

«Це глобальна рубіжна криза в охороні здоров’я в наш час. Наступні дні, тижні і місяці стануть випробуванням нашої рішучості, випробуванням нашої довіри науці і випробуванням солідарності», – додав Гебрейесус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: