Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Верховна Рада схвалила закон про виплату ФОПам по 8 тис. гривень

Верховна Рада України схвалила законопроект №4429, згідно з яким фізичні особи-підприємці в Україні отримають по 8 тисяч гривень фінансової допомоги. Закон підтримали 297 парламентаріїв, повідомляє «АПУ».

Закон пропонує забезпечити протягом 2020 – 2021 років за рахунок державного бюджету виплати одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити частину зарплати або доходу в разі введення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів.

Крім цього, передбачена виплата одноразової матеріальної допомоги бізнесу для збереження робочих місць найманих працівників, а також одноразова компенсація витрат, понесених за сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Протягом терміну дії карантину та шести місяців після його закінчення суб’єкти малого та середнього підприємництва сфери громадського харчування зможуть отримати державну підтримку.

Для бізнесу, роботу якого призупинили через карантин, на період дії карантину та протягом одного місяця з дня його закінчення продовжили дію договорів оренди державного та комунального майна, термін дії яких закінчується в період дії карантину або обмежувальних заходів.

Закон скасовує стягнення орендної плати за договорами оренди державного та комунального майна в період дії карантину або обмежувальних заходів для бізнесу, діяльність якого була заборонена в зазначений період.

Крім того, на час карантину і після його закінчення НЕ будуть припиняти дію і анулювати ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями в разі несвоєчасної сплати ліцензіатами чергового платежу за ліцензією.

До страхового стажу особи буде включатися період, протягом якого отримували допомогу по частковому безробіттю, на період карантину через пандемію COVID-19.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: