Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Верховна Рада схвалила урядовий законопроект про приватизацію державного майна

Верховна Рада схвалила урядовий законопроект про приватизацію державного майнаВерховна Рада України схвалила урядовий проект закону про приватизацію державного майна, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права. За відповідне рішення проголосували 266 народних депутатів, інформує «Урядовий портал».

Документ увійшов у пакет найбільш важливих законодавчих ініціатив, направлених на розвиток економіки та зміну структури промисловості в Україні.

Як підкреслив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, унормована і чесна приватизація – це міцний антикорупційний крок, ефективний спосіб залучення інвестицій, а головне – «нові робочі місця і економічна безпека нашої країни».

«Найбільший сектор корупції – державні підприємства, які десятиліттями використовувалися для корупційних та хабарницьких схем… Сьогодні у нас є два шляхи: або зупинити корупцію, і ми запускаємо підприємства, люди отримують роботу, а Україна отримує продукт; або залишаємо все так, як є. Так як є – це неефективно, – сказав Володимир Гройсман. – Уряд, Парламент працювали над тим, аби закон став якісним. У ньому є механізми захисту інвестицій. Він дає можливості створити десятки тисяч робочих місць в Україні, створити умови серйозного економічного зростання».

Глава Уряду подякував парламентарям за підтримку урядової ініціативи.

Фото 5.ua.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: