Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В ЄС не визнають вакцину Covishield

Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) не визнає вакцину Covishield виробництва Індійського інституту сироватки, повідомляє Reuters із посиланням на ЕМА. Жителі Індії, вакциновані цим препаратом, зіштовхнулися із обмеженнями при в’їзді в ЄС.

Єдиною вакциною проти COVID-19 від AstraZeneca, яку визнає Єврорегулятор, є Vaxzevria, тому що розробники цього препарату подали заявку на отримання дозволу на продаж та відповідно отримали його, розповідають у агентстві.

Covishield не має дозволу на продаж в Євросоюзі, незважаючи на те, що у виробництві цієї вакцини можуть використовувати технологію, за якою розробляють Vaxzevria, зазначили в ЄС.

ЕМА розповіли, що повідомлять, якщо отримають заявку на отримання дозволу на продаж Covishield. 

Генеральний директор Індійського інституту сироватки Адар Поонавалла заявив, що почав працювати над цим питанням і сподівається врегулювати його найближчим часом.

Єврорегулятор також додав, що країни-члени ЄС можуть самостійно вирішувати, які вакцини підпадають під дію COVID-сертифіката. Вони повинні обов’язково прийняти вакцини, схвалені ЕМА (AstraZeneca/Vaxzevria, Moderna, Pfizer і Johnson & Johnson), але водночас можуть поширювати дію сертифіката на вакцини, дозволені ВООЗ для екстреного використання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: