Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Ужгородській міській раді відбулася нарада членів міської призовної комісії

В Ужгородській міській раді відбулася нарада членів міської призовної комісіїСьогодні в Ужгородській міській раді відбулася нарада членів міської призовної комісії. Військовий комісар Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Зубач, та його заступник Андрій Бабков поінформували про хід призовної кампанії на строкову службу.

Як повідомляють в Ужгородській міській раді, на засіданні докладно розповіли про особливості проходження строкової служби, зокрема, про те, що чимало закарпатців мають можливість служити безпосередньо в нашому краї, що з минулого року проводиться також набір у десантні війська, які особливо популярні серед юнаків. Ішлося й про побутові умови в частинах, сучасне, комфортне облаштування казарм, харчування, яке забезпечують підприємці. Запевнили, що вимога не скеровувати солдат-строковиків у зону АТО виконується чітко й неухильно.

Щодо допомоги Ужгородської міської ради, військові попросили сприяти їм у забезпеченні папером, канцтоварами для ведення призовної кампанії та в організації медичних оглядів, які проводять працівники міських лікувальних установ, котрі входять до складу медкомісії при військовому комісаріаті.

Нарікали представники військкомату на те, що керівники ОСББ не сприяють роботі з оповіщенням про призивну кампанію, із вручення повісток. А ті, хто злісно ухиляється від призову, рідко несуть за це відповідальність, щонайбільше відбуваються адмінштрафом. Члени комісії на сьогоднішньому засіданні визначили, як спільно працюватимуть над проведенням ефективної призовної кампанії.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: