Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Україні змінять правила дорожнього руху: що чекає водіїв

Прогрес не стоїть на місці та з’являються нові види транспорту. А рух нового персонального електротранспорту правилами не регламентується. Це спричиняє аварійні ситуації на дорогах. Тому, як повідомили у патрульній поліції, в Україні приймуть зміни до правил дорожнього руху.

Новими правилами хочуть регламентувати рух персонального електротранспорту, до якого відносяться електросамокати і гіроскутери. Як кажуть в патрульній поліції, на папері електросамокатів і гіроскутерів зараз не існує, тому власники цих транспортних засобів їздять де хочуть і як хочуть, нерідко створюючи аварійні ситуації або потрапляючи під колеса автомобілів.

А тому у патрульних поліцейських немає нормативно передбаченого алгоритму залучення до відповідальності водіїв такого виду транспорту. Зараз копи готують постанову Кабінету Міністрів про внесення змін до Правил дорожнього руху. Згідно з такими поправками, в українському законодавстві офіційно з’являться такі транспортні засоби, як електросамокати і гіроскутери.

До речі, в європейських країнах користувачі електросамокатів вже визнані учасниками дорожнього руху. Для них обладнана відповідна інфраструктура і встановлені спеціальні дорожні знаки.

Фото lexinform.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: