Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Ухані знову оголосили карантин: у одного з жителів виявлений COVID-19

У китайському місті Ухань знову оголошено карантин. Про це повідомила у себе в Instagram Анастасія Зінченко – дівчина з собачкою, яку не евакуйовували в лютому 2020 року.

«Не знаю, чи то я не щаслива, чи то так потрібно, але сьогодні на моєму районі в Ухань оголосили 14 денний новий карантин тому, що знайшли нову заражену людину. За збігом обставин в останні дні карантин всередині міста був знятий і люди ходили спокійно в магазини і т.д, ця людина теж, тому всі його друзі і де він був до цього, тепер під підозрою», – розповіла Настя в соцмережі.

Тепер протягом двох тижнів жителів міста будуть перевіряти на наявність температури. Термін повного зняття карантину, який був заявлений на 8 квітня, переноситься на невизначений час.

View this post on Instagram

Ирония судьбы девушки с собачкой ?‍♀️? Не знаю, толи я невезучая толи так нужно, но сегодня на моем районе в Ухань объявили 14 дневный новый карантин потому, что нашли нового заражённого человека. По стечению обстоятельств в последние дни карантин внутри города был снят и люди ходили спокойно в магазины и т.д, этот человек тоже, по этому все его друзья и где он был до этого, теперь под подозрением. На протяжении этих 14 дней будут снова ходить по домам на районе и проверять температуру. Раньше говорили что 8 апреля распечатают город, но я уже в этом очень сомневаюсь ?‍♀️ как будет дальше и чем все это закончится, я не знаю. Но, зато у нас с Мишей сегодня появились новые и позитивные фото, не смогла выбрать и определиться по этому помогайте, какое фото вам нравится больше? ??

A post shared by Анастасия Зинченко (@nastyazinchenko_) on

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: