Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Україна приєдналась до Глобального цифрового партнерства у сфері охорони здоров’я

Health (Здоров'я)Цьогоріч Україна вперше брала участь у 3 саміті «Global Digital Health Partnership», що пройшов у Лондоні.

Як повідомляють на Урядовому порталі, МОЗ України разом з представниками 22 країн з усього світу обговорювали можливість глобального співробітництва в сфері розробки та імплементації нових підходів з точки зору сучасних технологій.

«Тепер – ми частина Глобального цифрового партнерства у сфері охорони здоров’я! Для України це важливий крок у напрямку якісної, ефективної та безпечної медичної допомоги. Адже йдеться про можливість постійного обміну досвідом та успішного впровадження цифрових сервісів. Основна мета нашої спільноти – глобальний розвиток ehealth у всіх його контекстах, починаючи від обміну знаннями, закінчуючи колективним захистом від кіберзагроз», – сказала в.о. Міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун.

Наразі Глобальне цифрове партнерство у сфері охорони здоров’я працює над створенням єдиної термінології, спільної позиції щодо інформації, її використання та безпеки.

Під час заходу представники України відвідали «Health and Care Innovation Expo» у Манчестері, яка цього року була присвячена 70-річчю Національної Служби Здоров’я Великої Британії. За час діяльності Служби, середню тривалість життя в країні продовжено на 10 років.

Досягнення британської системи охорони здоров’я – вражаючі. Служба Британії – має довіру суспільства як жодна інша інституція. Близько 90% людей повністю підтримують її принципи та діяльність, більше як 60% – готові платити більше власних податків для фінансування, тим самим підкреслюючи стійку підтримку громадськості.

«Результати їхньої роботи захоплюють і надихають. Нашій Національній службі здоров’я України лише 5 місяців, але результати вже дуже позитивні. Ми сподіваємось, що з рішучістю і професійним підходом зможемо залучити якомога більше міжнародної експертизи і наздогнати решту розвиненого світу за якістю показників здоров’я і медицини значно швидше. Переконана, що технології та eHealth стануть потужними каталізаторами цього процесу, особливо враховуючи український ІТ-потенціал», – наголосила доктор Уляна Супрун.

Фото flhealthinnovation.org.

 

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: