Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Українцям дозволять вибирати банки для отримання зарплати

У Національному банку України уточнили порядок переказу коштів на виплату зарплати працівникам, відповідно до якого вони зможуть самостійно вибирати банк. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

«Така новація дозволить уникнути конфліктних ситуацій між роботодавцем і працівником про право працівника самостійно вибирати банк для отримання заробітної плати. Норма почне працювати з 1 січня 2021 року, аби банки і роботодавці встигли доробити свої автоматизовані системи і програмно-технічні комплекси», – йдеться в повідомленні.

Як пояснили в Нацбанку, після введення в Україні міжнародного номера банківського рахунку роботодавець отримав можливість формувати відомість на зарахування заробітної плати працівникам із зазначенням номера рахунку співробітника за стандартом IBAN, в тому числі рахунки, який співробітник самостійно відкрив у банку за власним вибором.

«Працівник, а не роботодавець, повинен самостійно вибирати банк, який буде обслуговувати його рахунок», – повідомив заступник голови НБУ Сергій Холод.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: