Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Українцям четвертий рік поспіль видали найбільше ВНП в ЄС

У 2019 вперше вид на проживання (ВНП) в країнах-членах Європейського Союзу отримали 757 тисячі українців, що робить їх найбільшою групою серед усіх одержувачів. Відповідні дані опубліковані на сайті Євростату.

Статистичне відомство вказує, що четвертий рік поспіль українці отримують найбільше посвідок на проживання в ЄС. На другому і третьому місці громадяни Марокко та Індії. Найбільше українців прийняла Польща, яка видає чотири з п’яти дозволів.

Основна причина, по якій поляки видавали українцям дозвіл на проживання, – це зайнятість (87% документів).

На другому місці за кількістю отриманих дозволів громадяни Марокко (133 тисячі дозволів, з яких 47% були видані в Іспанії). На третьому – громадяни Індії (131 тисяча, з них 19% були видані в Німеччині).

Головною причиною видачі дозволів громадянам Марокко (59%) була сім’я, для громадян Китаю і США – освіта (40% і 37%, відповідно), захист і статус біженця – для громадян Сирії (65%).

Всього ж в 2019 році Євросоюз видав близько трьох мільйонів перших посвідок на проживання для громадян країн, що не входять в ЄС. Це на 6% (або 163 тисячі) більше в порівнянні з роком раніше.

Найбільше дозволів на проживання видала Польща (724 тисячі або 25%), далі Німеччина (460 тисяч або 16%), Іспанія (320 тисяч або 11%), Франція (285 тисяч або 10%), Італія (176 тисяч або 6% ) і Чехія (117 тисяч або 4%).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: