Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Україна і МВФ погодили новий кредит на 5,5 млрд доларів

Україна і Міжнародний валютний фонд домовилися про нову кредитну програму розширеного фінансування на 5,5 млрд доларів. Про це повідомляє офіційний сайт президента України Володимира Зеленського.

«Радий, що ми знайшли повне розуміння і наш турборежим отримав високу оцінку з боку МВФ. Вдячний парламенту, уряду і всій нашій команді за невтомну роботу заради України. Нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом має на меті прискорити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця», – зазначив президент України.

Володимир Зеленський підкреслив, що поточні темпи економічного зростання України не виправдовують очікувань, тому реформи продовжаться.

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва оцінила прогрес, «якого президент Зеленський і його уряд досягли за останні кілька місяців».

«Я запевнила президента в готовності МВФ підтримати політичний план влади для макроекономічної стабільності і підняття економіки на рівень вищого, стійкого і всеосяжного зростання, серед іншого – з новою підтримкою МВФ», – сказала Крісталіна Георгієва.

Вона підтвердила, що співробітники МВФ погодили 3-річну підтримку Україні в розмірі 4 млрд спеціальних прав запозичення, що відповідає 5,5 млрд. доларів.

Угода про нову програму підлягає затвердженню керівництвом Фонду та Виконавчою радою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: