Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Україна безкоштовно отримає понад 8 млн доз вакцини від COVID-19

Глобальний фонд доступу до вакцин проти COVID-19 (COVAX) офіційно схвалив передачу Україні 8 млн. доз вакцини від COVID-19. Про це повідомив у себе на сторінці в Facebook заступник голови МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Україна отримала від COVAX офіційне схвалення запиту на отримання вакцини від COVID-19. Тепер додатково до запланованих закупівель вакцини за бюджетні кошти Україна вже 100% отримає понад 8 млн доз вакцини безкоштовно. Шприци для ін’єкцій також», – повідомив чиновник.

За словами Ляшка, зараз вирішується питання з холодильним обладнанням для пунктів щеплень.

«МОЗ залучить до процесу логістики ДП “Укрвакцина” і приватні компанії (для забезпечення доступу до обладнання для ультра-холодного зберігання, з температурним режимом -60/-80 градусів Цельсія)», – зазначив заступник голови МОЗ.

Ляшко додав, що жодна вакцина не розроблялася так швидко, як вакцина від коронавіруса. На думку представника МОЗ, така тенденція дає надію на подальші винаходи в області профілактики інфекційних хвороб.

«Але тепер міжнародне співтовариство повинно встановити новий стандарт доступу і справедливого розподілу цих вакцин. Доступ до COVID-вакцини через COVAX визначає майбутнє глобальної системи охорони здоров’я. Україна – повноцінний член цієї команди», – додав Ляшко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: