Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Житомирі відкрили нове відділення гемодіалізу, де щодня зможуть обслуговувати 20 пацієнтів

Гемодіаліз. Житомир24 липня у Житомирі в приміщенні КУ «Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання» відкрили нову філію відділення гемодіалізу, де щодня зможуть обслуговувати 20 пацієнтів. Про це інформують у прес-службі міськради.

«У Житомирі проживають 58 людей з нирковою недостатністю, які змушені кілька разів на тиждень проходити процедуру очищення крові. Сьогодні вони отримали можливість лікуватися у сучасному відділенні, на сучасних апаратах і, головне, їм не доведеться більше їздити на гемодіаліз у Бердичів чи інші міста. Нове відділення працюватиме у дві зміни і кожного дня зможе обслуговувати 20 пацієнтів. Це дуже важливий проект для нашого міста», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Він також подякував за допомогу очільникам Житомирської області Ігорю Гундичу та Володимиру Ширмі і всім депутатам обласної і міської рад.

«Останнім часом було дуже багато звернень громадян, які хворіють на ниркову недостатність, що їм доводиться їздити на процедури в місто Бердичів з Житомира. В обласній лікарні не вистачало потужностей, щоби обслужити всіх. Тому ми прийняли спільне рішення щодо співфінансування цього проекту з двох бюджетів – 1 млн грн з міського і 2 млн грн з обласного», – розповів голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

За словами начальника управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації Миколи Суслика, одна процедура гемодіалізу коштує бюджету 2000 грн, але для пацієнтів вона безкоштовна.

«Відділення зможе прийняти перших пацієнтів вже зовсім скоро – за 7-10 днів. Тут зможуть лікуватися жителі області, але пріоритет для житомирян», – повідомив посадовець.

Відділення працює за адресою: вул. Михайла Грушевського, 33 А.

Фото

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: