Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Тернополі з школярів спробували зібрати тисячі гривень за… прихід отців та окроплення водою

У Тернополі хотіли змусити учнів заплатити за прихід священників на Йордан і окроплення школи йорданською водою. Даний випадок вже обговорюють у Фейсбуці.

Врешті витрати переклали на вчителів. Така дикість трапилася в спеціалізованій-школі ліцеї №21. 

Як розповідають батьки, з кожного учня хотіли зібрати по 10 грн. Орієнтовно мали зібрати 7-8 тис грн. Однак така ініціатива викликала несприйняття адекватних батьків. Тоді в школі вирішили посвяту перекрити коштами вчителів, давши їм рознарядку здати по 50 грн.

Педагоги були шоковані не менше батьків. Діти поділилися з батьками, що дехто з вчителів обурювався в своїх класах в присутності учнів, не приховуючи свого подиву. Не менш шокувала школярів і промова отців, про яку вони потім розповіли своїм батькам.

Священники під час посвяти потішили учнів, що вони вчаться в дуже гарній школі, а отже мають шанси стати президентами, міністрами. Головне, не виїжджати з країни, а працювати на благо своєї держави. Гарна мотиваційна промова. Аж поки з вуст священників не злетіло «не виїжджайте, бо ті хто виїжджає, – покидьки!».

Батьки шоковані тим, що відбулося в школі. Кажуть, минулого року теж на Йордан приходили священники кропити класи, але тоді ніхто грошей не збирав. Чому зараз збирають як мінімум 5 тис. грн людей дивує, жодних пояснень їм не надали. Як і щодо того, хто саме є автором такої новації.

Фото 0352.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: