Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Тернополі презентували «Різдво через Збруч»

Збірка рыздвяних оповідань «Різдво через Збруч»Учора, 4 січня, у Тернополі відбулась презентація збірки святочних оповідань «Різдво через Збруч». Про це інформує АПУ.

Містян із книгою, що вийшла друком у серії «КМ The BEST» видавничої групи «КМ-БУКС», ознайомили автори. Із семи письменників, твори яких увійшли до збірки, тернополянам та гостям міста презентували п’ятеро із них: Лора Підгірна та Андрій Павловський із Кам’янця-Подільського, Олег Вітвіцький та Софія Пасічник із Тернополя, Наталка Михно із Теребовлі.

Книга містить 8 оповідань і унікальна тим, що об’єднала під своєю обкладинкою авторів, які живуть по обидва боки Збруча. Також до збірки увійшов різдвяний стравопис, який пропонує читачам рецепти страв, що свого часу готували наші бабусі по обидва боки Збруча, а наразі готуємо ми та наші мами.

Передмову до книги написала письменниця, упорядник збірки Лора Підгірна.

«До збірки «Різдво через Збруч» увійшли чудові історії, які нагадають вам напередодні Різдва про важливість бути поруч з близькими людьми, надихнуть на добрі вчинки та наповнять серце кожного читача любов’ю і теплом», – зазначила  пані Лора.

Автори розповіли про свої оповідання, історії їх написання, поспілкувались із читачами, віповівши на питання, що їх цікавили. Також письменники заколядували, виконавши разом із присутніми «Добрий вечір тобі». А наостанок провели автограф- та фото сесії.

Як повідомили АПУ автори збірки оповідань «Різдво через Збруч», Тернопіль став першим істом, в якому презентовалили книгу. Сьогодні, 5 січня, пезентація відбудеться у Кам’янці-Подільському. Далі – в Хмельницькому, Підволочиську, Теребовлі, Києві, Львові. І це ще не вся географія презентацій. Автори зазначають, що вона розширюватиметься.

Збірка «Різдво через Збруч». Презентація в Тернополі. Зліва направо: Наталка Михно, Наталія Денис, Олег Вітвіцький, Лора Підгірна, Софія Пасічник, Андрій Павловський

Збірка «Різдво через Збруч». Презентація в Тернополі. Олег Вітвіцький. Наталка Михно

Збірка «Різдво через Збруч». Презентація в Тернополі. Зліва направо: Андрій Павловський, Лора Підгірна, Анастасія Вітвіцька, Наталка Михно, Софія Пасічник, Олег Вітвіцький

АНОТАЦІЯ

Різдвяна пора — завжди особлива. Це час, коли кожен по-своєму шукає, подібно до біблійних мудреців, особливу яскраву зорю, що здатна зігріти душу і вказати шлях до затишку, злагоди і вмиротворення. Часи змінюються, а от прагнення вільно жити у мирі, любові і з чистою совістю — незмінне. Низка українських авторів — Ольга Деркачова, Лора Підгірна, Наталка Михно, Андрій Павловський, Софія Пасічник, Олег Вітвіцький та Віоліна Ситнік — у формі короткої прози дарують читачам неперевершений букет емоцій і змогу відчути багатогранність Різдва.

Як, попри тривалі образи, подарувати хворій близькій людині зимове свято у липні? Чи можливо за короткий час на самоті переосмислити минуле і зустріти свято з оновленим світобаченням? Чи правда, що дітям дано бачити більше і що уявні друзі іноді не такі вже й уявні? Якими стравами здавна зустрічають свято на заході нашої держави? Все це і навіть більше ви знайдете на сторінках збірки «Різдво через Збруч». Христос ся рождає! Славімо Його!

Збірка різдвяних оповідань «Різдво через Збруч»

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: