Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У «On3wheels» підсумували другий сезон подорожей

У «On3wheels» підсумували другий сезон подорожейПроект «On3wheels – Фонд здійснення мрій», який організовує підйоми в гори для людей з інвалідністю, підсумував черговий сезон походів. За 2 роки проекту, команда здійснила 22 підйоми на найвищі точки українських Карпат. Походи в гори для людей з інвалідністю можливі завдяки спеціальному візку – «жульєтці». В Україні такий візок наразі лише один.

On3wheels – соціальна ініціатива, яка здійснює мрію людей з інвалідністю побачити гори на власні очі. Проект існує два сезони та за цей час зібрало сотні волонтерів, партнерів та спонсорів.

«Команда On3wheels вже організувала 22 походи в гори для людей з інвалідністю. За час існування проекту, ініціатива зібрала більше 200 активних волонтерів. Разом ми подолали такі вершини як Говерла, Парашка, Пікуй, Лиса Гора, Гимба та інші. Це було б неможливо без підтримки наших партнерів та численних друзів – розповідає один з ініціаторів проекту Сашко Луцик. – Ми прагнемо того, щоб суспільство побачило, що люди з інвалідністю можуть мати активний відпочинок та подорожувати горами».

Оксана Шипош, одна з 22 щасливчиків, поділилась, що була вражена красою гір: «Я досить рідко буваю за містом. Відчути запах лісу, вперше побачити як ростуть гриби – це щось неймовірне! Тато завжди приносив грибочки додому вже зрізаними, а побачити як вони ростуть в лісі – зовсім інше відчуття. На вершині був просто неймовірний простір. Враження абсолютно незабутні та унікальні».

Своїми враженнями від підйому в гори поділилась також Надія Сенишин: «Я мріяла про гори з самого дитинства. Проте я знала, що це нереально, тому що візок багато чого обмежує. Коли я дізналась про походи в гори на «жульєтці» я одразу зрозуміла, що я хочу і до кого треба звертатись. Дякую, що робите наше життя повним, радісним та неймовірним».

Серед партнерів проекту – магазин туристичних споряджень «Gorgany», компанія «Окко», сімейна пекарня&кафе «Пекар» та багато інших.

До слова, лише цього року за допомогою жульєтки в гори в Україні піднялись 12 людей. Команда вже готується до наступного сезону. Так як кількість волонтерів та охочих піднятися в гори стрімко зростає, команда On3wheels розпочала благодійний збір на другу жульєтку. Половину суми на спеціальний візок вже зібрано. Невдовзі команда анонсує плани на третій сезон.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: