Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У МЗС Білорусі поклали відповідальність за паузу у відносинах на Україну

У МЗС Білорусі відреагували на слова глави українського МЗС про замороження контактів між двома країнами. Відповідальність за наслідки такого кроку лежить на українській стороні, йдеться на сайті МЗС РБ.

«Білорусь не ставила діалог з Україною на так звану “паузу” – це ж не просто натискання кнопки на програвачі. Це конкретний збиток для тісних багатогранних відносин двох сусідніх держав. Відповідальність за можливі наслідки цього кроку лежить повністю на українській стороні, а також, як ми бачимо, на її більш старших зовнішньополітичних партнерів», – повідомив прес-секретар МЗС Білорусі Анатолій Глаз.

Чиновник зазначив, що заклики до проведення нових президентських виборів в Білорусі розцінюються в Мінську як спроба втручання у внутрішні справи країни.

«Білоруська держава не допустить повторення ситуації, коли наша доля буде вирішуватися за кордоном. Білоруси, як ніякий інший народ, добре засвоїли уроки, які нам піднесла історія. В обставинах, що склалися репутація незалежної і суверенної держави будується на вивірених, об’єктивних і самостійні рішення в інтересах власного народу і стабільності в регіоні, а не на амбіціях і спробах слідувати трендам», – додав прес-секретар.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: