Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У МОЗ затвердили перелік професій для обов’язкової вакцинації від COVID-19

У МОЗ затвердили перелік професій, яким обов’язково треба мати щеплення від COVID-19. Наказ зареєструють найближчим часом, заявив в ефірі «Еспресо» міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

ХТО У СПИСКУ:

  • освітяни, які працюють у садках, школах, профтехучилищах і ВНЗ;
  • Працівники центральних органів виконавчої влади, міністерств і їхніх структурних підрозділів на місцях;
  • працівники місцевих державних адміністрацій (обласні, міські й районні).

На час карантину роботодавець повинен відсторонити всіх невакцинованих працівників без збереження заробітної плати, але зі збереженням місця роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Один коментар

  1. Олеся Олеся 1 Жовтня 2021

    Які ще знущання над освітянами будуть запропоновані? Вакцинований викладач майже так само буде переносити вірус переповненим аудиторіям студентів, як не вакцинований. Різниця в тому, що він не знатиме, що є переносником, адже симптомів не буде.
    Я викладач, у мене онкологія, були рецидиви, метастазування. Абсолютних протипоказань для вакцинації начебто немає, але я не наважусь зробити щеплення, тому що рецидиву раку боюсь набагато більше, ніж Ковіду, нехай навіть вважається, що щеплення до цього не призведе: вакцина ще нова, гарантії не має. Зараз рак не в активній формі, тому довідку не виписують. У дитинстві за відсутності протипоказань я мало не померла від щеплення (погана реакція і, як результат, ускладнення на нирки). Вакцинуватись не буду. Таким чином, залишусь без зарплатні при тому, що 100% своєї зарплати витрачаю на продукти харчування, оплату комунальних послуг та лікування. Поки що успішно працюю в онлайні, виконую 100% навантаження, але працюю по 10 – 12 годин на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік через перенасиченість звітами, таблицями… – ПАПЕРАМИ! А мені так подобалось просто дарувати знання студентам, шукати їм щось цікаве, робити заняття більш креативними … НІ. Скопус, стажування, чергування, акредитації, ліцензійні вимоги, купа звітів…., а тепер ще відсторонення від роботи. Іноді думаю, а чи варто лікуватись взагалі? Ситуація нагадала мені чудовий фільм режисера Флоріан Генкель фон Доннерсмарк “Робота без авторства”. Я не маю нічого проти щеплень взагалі, АЛЕ не такими методами, і не у ВНЗ, де на випадок карантину можливі онлайн-заняття, і це при тому, що безпосереднє викладання – по факту лише 20 – 30% від роботи викладача.
    Що ж, значить буду відсторонена. Хіба лікування в нас таке дороге? Може пощастить, і я проживу без зарплатні? Хто проходить онкоконтроль кожні 3 місяці, певно й так звик до постійного стресу. Але за які гроші я тепер проходитиму цей онкоконтроль і лікування….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: