Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Києві презентують книжкову серію для підлітків «Хроніки Архео»

21 червня у київській книгарні «Є» (Хрещатик, 46) відбудеться презентація українського видання пригодницько-пізнавальної серії для дітей та підлітків польської письменниці Аґнєшки Стельмашик «Хроніки Архео» – спільного проекту дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» та «Видавництва 21». Початок о 18:30. Вхід вільний.

Ірина Шевченко, яка працює над перекладом серії, представить тут дві перші книжки «Хронік Архео» – «Таємниця коштовності Нефертіті» та «Скарб атлантів», а також познайомить з новинкою «Секрет великого магістра», що побачить світ до кінця літа. Перекладачка розповість про пригодницько-пізнавальну книгу як особливо актуальний напрямок дитячої та YA-літератури, познайомить з тенденціями розвитку останнього на європейському книжковому ринку, а також зробить акцент на тому, як цей напрямок впливає на дітей та їхній розвиток і сприяє покращенню комунікації між дитиною та дорослими.

«Хроніки Архео» – це вдало поєднані й продумані форма й зміст, адже Аґнєшці Стельмашик, як і будь-якому сучасному дитячому письменнику, доводиться працювати в умовах непростої конкуренції. «Справді, нині нелегко зацікавити молодих читачів літературою, – розповідає письменниця. – Складніше конкурувати з іграми та всілякими ґаджетами. Тому велику радість приносять діти, які пишуть мені, діляться враженнями від прочитання книжок. Я також щаслива, коли на авторських зустрічах батьки кажуть, що завдяки «Хронікам Архео» їхні діти підхопили читацьку бацилу, полюбили читати і щоразу беруться за інші книги, хоч раніше неохоче це робили. Тоді я відчуваю величезне задоволення».

 

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: