Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Житомирі відбудеться фестиваль ритму «ВулБа» (програма)

Фестиваль ритму «ВулБа»Уже 4 серпня з 12:00 до 22:00 в Житомирському парку культури та відпочинку пройде фестиваль ритму «ВулБа». Як зазначили АПУ організатори, цьогоріч дійство буде особливим, адже відбудеться вдесяте і об’єднає в єдиному ритмі митців з різних куточків України.

З 12:00 на головній сцені створюватимуть атмосферу електронні артисти EL Wizard та Avrik. Паралельно на декількох локаціях відбудуться майстер-класи для всіх бажаючих з гри на африканських та японських барабанах від київських музичних колективів AfriKAN та Denkyo Taiko, лекції та майстер-класи з ритміки від Костянтина Заїки, засновника київської школи перкусії ChutnoSchool, та велике барабанне коло для всіх хто вміє, або прагне навчитись грати на барабанах. Також діятимуть інтерактивні інсталяції, де можна буде не лише сфотографуватись, а й створити музику.

О 18:00 відбудеться заключний концерт фестивалю.

У програмі:

▪ виступ Denkyo Taiko – школи традиційних японських барабанів з Києва;
▪ барабанне шоу на базі африканської музики та танців від AfriKAN, м.Київ;
▪ виступ ансамблю ударних інструментів з Житомирської музичної школи №4 під керівництвом Романько Веніаміна Віталійовича;
▪ мистецької формації «ВулБа», м.Житомир;
▪ виступ танцювальної трайбл-школи SENSATION;
▪ фаєр-шоу від житомирського театру вугню «ДімСонця»;
▪ джем-сейшн за участю професійних барабанщиків з Житомира та гостей фестивалю.

Фестиваль відбудеться в рамках гранту управління культури Житомирськоїх міської ради з підтримки соціо-культурних проектів громадських організацій. Організатор: ГО «Цілком природно».

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: