Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Харкові виділять 50 мільйонів гривень на доступне житло

Житло50 млн грн планується виділити з міського бюджету на реалізацію Міської цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла у 2019 році. Про це АПУ повідомили у Харківській міськраді.

Про це сьогодні, 13 листопада, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міськради повідомив заступник начальника Управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку Департаменту економіки та комунального майна Роман Шабала.

За його словами, 5 млн грн планується виділити на напрямок програми «50×50» (бюджетна підтримка в розмірі 50%), 10 млн грн – на забезпечення доступним житлом працівників підприємств міста, 10 млн грн – для працівників бюджетних установ міста, 20 млн грн – на кредитування учасників бойових дій в зоні проведення АТО, 5 млн грн – для внутрішньо переміщених осіб.

Крім того, на найближчій сесії міськради планується виділити 21,2 млн грн на виконання Міської цільової програми молодіжного житлового кредитування в 2019 році.

Роман Шабала зазначив, що в 2018 році, станом на 1 листопада, пільговим кредитуванням житла скористалися понад 90 сімей (у 2017 році – 74 сім’ї), 29 з них стали учасниками програми молодіжного кредитування. Очікується, що до кінця року завдяки підтримці міста свої житлові умови поліпшать понад 100 сімей.

Нагадаємо, що Харків лідирує в країні з фінансування житлових програм для молоді. У липні Харківський міський голова Геннадій Кернес отримав спеціальну нагороду Державного фонду сприяння молодіжному житловому кредитуванню. В рамках програми молоді люди у віці до 35 років (не тільки сімейні пари) можуть взяти на придбання житла пільговий кредит. Якщо в молодій сім’ї одна дитина, то видається безвідсотковий кредит. Якщо в сім’ї двоє і більше дітей, то 25-50% тіла кредиту погашається за кошти міського бюджету.

В рамках міської програми будівництва доступного житла вимушені переселенці, які живуть у Харкові, можуть отримати безвідсотковий кредит терміном на 15 років з урахуванням першого внеску в розмірі 6%.

Фото ukranews.com.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: