Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Тимошенко заперечує причетність до організації вбивства Шарія

Заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що слова медіаексперта Анатолій Шарія про причетність ОПУ до організації його вбивства є абсурдними. Про це чиновник розповів в коментарі для OBOZREVATEL.

«Все це абсурдні висловлювання Шарія орієнтовані виключно на те, щоб привернути до себе увагу за всяку ціну і підняти свій рейтинг і рейтинг своєї недопартії. Насправді ні Офісу президента, ні президенту особисто взагалі нецікаво, хто такий Шарій і чим він займається», – запевнив Тимошенко.

Чиновник вважає, що Шарій навмисно обманює, маючи намір підняти свій рейтинг.

«Хайп на брехні, створення штучних конфліктів – ось тактика Анатолія Шарія. Вона не має перспектив, як і будь-яка тактика, побудована на фейках», – сказав Тимошенко.

Заступник голови ОПУ стверджує, що Шарій знаходить людей, які співпрацюють з командою «Слуги народу» і намагається «зліпити» про них історії.

«Зокрема, це Сергій Малихін, який працює з партією. І потім він намагається ліпити якісь історії, які йому вигідні для підняття рейтингів. Звинувачувати в чомусь Офіс президента або інші структури – просто смішно. Що стосується СБУ, то це історія з розряду «давайте запишемо якогось товариша, який скаже, що його замовило СБУ». Я думаю, що завтра Шарій може таких осіб 50 назнімав», – підвів підсумок Тимошенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: