Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Трамп: США припиняє фінансування ВООЗ

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати припиняють фінансувати ВООЗ через помилки і «прикриття» спалаху коронавіруса. Про це він сказав на прес-конференції, передає в Facebook прес-служба Білого дому.

«Реальність така, що ВООЗ не змогла вчасно отримувати, перевіряти та обмінюватися прозорою інформацією належним способом. Інші країни та регіони, які слідували рекомендаціям ВООЗ і тримали свої кордони відкритими для Китаю, прискорили пандемію у всьому світі», – повідомив Трамп.

За його словами, через повільність ВООЗ було втрачено багато часу. Президент зазначив, що фінансування організації буде припинено на час розслідування приховування поширення коронавіруса і «помилок в реагуванні на нього».

Крім того, Трамп звинуватив ВООЗ в повторенні «пропаганди» китайського уряду щодо того, що захворювання не може передаватися від людини до людини. В результаті така дезінформація могла привести до більш масштабного спалаху, додав глава держави.

Також він заявив, що ВООЗ не впоралася зі своїм основним обов’язком і повинна нести відповідальність.

«Ми продовжимо взаємодіяти з ВООЗ, щоб зрозуміти, чи може вона здійснити значні реформи… І ми будемо обговорювати з іншими країнами і партнерами в галузі охорони здоров’я, що нам робити з усіма цими грошима, які йдуть у ВООЗ», – сказав Трамп.

Coronavirus Briefing

"The reality is that the WHO failed to adequately obtain, vet, and share information in a timely and transparent fashion."

Опубліковано The White House Вівторок, 14 квітня 2020 р.
Coronavirus Briefing

President Trump is halting funding of the World Health Organization while a review is conducted to assess WHO's role in mismanaging the Coronavirus outbreak.

Опубліковано The White House Вівторок, 14 квітня 2020 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: