Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

ТОВ «Чернівці 2004» самовільно припинило обслуговування 5 автобусних маршрутів

МаршруткаПеревізник ТОВ «Чернівці 2004» самовільно (без офіційного попередження) припинило обслуговування автобусних маршрутів №9, №9А, №20, №29 та соціального маршруту №6. Про це зазначають у Чернівецькій міськраді.

3 третього липня на ці маршрути не виїхав жоден автобус цього перевізника. Складено акти про застосування до ТОВ «Чернівці 2004» штрафних санкцій та направлено попередження про дострокове припинення тимчасових договорів з цим перевізником в односторонньому порядку. Тимчасово маршрути №9, №20 та №6 обслуговують інші перевізники.

На маршруті №9 тимчасово працює 4 великих автобуса, №20 – 4 великих автобуса, на соціальному маршруті №6 – 3 автобуси середнього класу. Триває пошук перевізників для тимчасового обслуговування маршрутів №9А та №29. Для обслуговування маршруту №9А потрібно 5 автобусів середнього класу, №29 – 6 автобусів середнього класу.

Підприємців, які мають вільні транспортні засоби і бажають до конкурсу попрацювати на цих маршрутах, запрошують звертатися у департамент житлово-комунального господарства міської ради (050 9891891, 524049).

Фото fromua.news.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: