Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Суд відмовився знімати Зеленського з виборів

Вночі, 21 квітня колегія суддів Шостого апеляційного суду відмовила керівнику ГО «Українська асоціація акціонерів» Андрію Хилько в задоволенні позову з вимогою скасувати реєстрацію кандидатом в президенти Володимира Зеленського. Трансляцію засідання вело в YouTube Громадське Телебачення.

Позивач заявляв, що вважає підкупом виборців поширення квитків на дебати командою Зеленського, а саме заклик кандидата бронювати безкоштовні квитки на сайті.

Представник Зеленського просив відмовити в позові, заявивши, що в повідомленні про квитки не було заклику голосувати за кандидата. За його словами, самі квитки – це не цінні папери або щось інше, що можна розцінювати як підкуп.

Представник ЦВК також протестував проти задоволення вимог Хилько.

Суд розглянув доводи сторін і вирішив відмовити Хилько в задоволенні позову.

Суддя сказав, що звернення, поширене Зеленським про квитки, не підпадає під обмеження щодо ведення передвиборної агітації, так як він не здійснював закликів голосувати за будь-якого з кандидатів і тільки повідомив про те, що відкрита можливість придбати безкоштовні квитки.

У рішенні суду сказано, що колегія суддів не виявила порушень кандидатом Зеленським закону «Про вибори президента України», про який заявляв Хилько в позові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: