Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Степанов про COVID-19: не буде легкої зими. Нам буде дуже важко

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що зима буде важкою для України через пандемію COVID-19, а головним завданням є мінімізація людських жертв. Про це він повідомив на брифінгу, опублікованому на сторінці відомства в Facebook.

«У нас не буде легкої зими. Нам буде дуже важко. Наше головне завдання – пройти цю зиму з цією епідемією, страшною пандемією з найменшими втратами. Під словом «втрата» я маю на увазі людське життя», – охарактеризував ситуацію Степанов.

За словами міністра, саме для зменшення кількості померлих від COVID-19 уряд вводить додаткові карантинні обмеження. Також глава МОЗ закликав дотримуватися карантину, підкресливши, що карантин вихідного дня допоможе розірвати ланцюжок передачі хвороби.

«Якщо ми її розриваємо, то зменшується кількість хворий і, як наслідок, зменшується кількість госпіталізованих. Тому що, із загального числа хворих, 13-14% – це ті люди, які потребують госпіталізації», – пояснив Степанов.

Міністр знову нагадав, що в будні дні по всій Україні будуть діяти однакові карантинні обмеження «помаранчевої зони».

Глава МОЗ підкреслив, що якщо українці не будуть дотримуватися карантинних обмежень, то через місяць в Україні буде 100% заповнюваність лікарняних ліжок.

«Що буде далі, якщо у нас буде 100% заповнюваність лікарняних ліжок? У лікарнях не буде місць, куди приймати хворих і їм не буде надана допомога саме в умовах стаціонару. Людям, яким потрібен кисень, людям, яким потрібні апарати ШВЛ», – підсумував Степанов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: