Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Шмигаль назвав умови відкриття кордону України

Кордон України можуть відкрити при спокійній ситуації в країні з коронавірусом і в залежності від відкриття кордонів сусідніх країн. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Ми дуже уважно дивимося на наших сусідів. Треба сказати, що сьогодні закрита не тільки межа, але закриті всі кордони наших сусідів. І навіть якщо б ми відкрили кордон, ніхто не зможе ні заїхати, ні виїхати, тому що все навколо закрито. Сьогодні закрита і Європа, і Сполучені Штати, а вони увійшли в це карантинне піку набагато раніше нас. Наприклад, Італія була попереду нас на місяць», – зазначив він.

За словами прем’єра, українська влада буде спостерігати за сусідніми країнами – Польщею, Угорщиною і Румунією – «як вони будуть себе вести щодо кордонів».

«Ми також бачимо яскраві приклади Німеччини, Іспанії, Італії. І в залежності від того, як будуть відкриватися їх межі, можна додавати 30 днів і приблизно розуміти, що, ймовірно, такі ж дзеркальні заходи будуть і в Україні, якщо у нас буде спокійна ситуація», – сказав Шмигаль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: