Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Рада прийняла закон, який відкриває дорогу до імпічменту президента

Верховна Рада сьогодні, 6 червня, прийняла в другому читанні і в цілому законопроект «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України», повідомляє кореспондент «Країни».

«За» проголосували 279 народних депутатів.

«Спеціальна тимчасова слідча комісія Верховної Ради України… – колегіальний тимчасовий орган Верховної Ради України, який утворюється у складі народних депутатів України, спеціального прокурора і спеціальних слідчих, завданням якого є проведення розслідування обставин вчинення президентом України державної зради або іншого злочину, викладених у підписаному більшістю народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України поданні про ініціювання питання про усунення президента України з поста в порядку імпічменту», – сказано в тексті закону №1098.

«За відсутності підстав для звинувачення президента України спеціальна слідча комісія готує висновок про необхідність припинення процедури імпічменту. Висновок підписують голова і секретар спеціальної слідчої комісії. У разі незгоди з висновками і пропозиціями, які приймаються спеціальною слідчою комісією, член слідчої комісії, спеціальний прокурор або спеціальний слідчий викладає в письмовій формі свою окрему думку, яка додається до протоколу засідання спеціальної наслідкової комісії», – йдеться в законі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: