Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

П’ятиразовий рекордсмен Гіннеса вставновить новий рекорд в Україні

23 червня 2018 року о 13:00 в одній з найвищих будівель України, в київському багатофункціональному комплексі Gulliver (161 м) відбудеться встановлення рекорду України зі сходження на хмарочос на велосипеді. Встановити рекорд має Кристіан Герба – польський велосипедист-експериментатор, п’ятиразовий рекордсмен Гіннеса.

До сьогодні Кристіан подолав на велосипеді перешкоди (сходи) 14 хмарочосів у 10 країнах на 4 континентах. Складність таких сходжень Кристіана в тому, що, долаючи перешкоди на велосипеді, він не може мати жодної опори, – лише кола його велосипеда можуть контактувати зі сходами.
Кристіан Герба – чинний рекордсмен Гіннеса, торік спортсмен установив черговий рекорд, подолавши впродовж трьох годин хмарочос у Чикаго (США) Willis Tower (527 м).

Польська Туристична Організація та БФК Gulliver, які є організаторами заходу, мають честь запросити Вас на цю подію, яка відбудеться напередодні Дня молоді. Організатори в такий спосіб мають на меті заохотити громадськість до занять спортом, їзди на велосипеді та активного дозвілля.

Оскільки Кристіан Герба завжди документує свої виступи, вважаю, що встановлення рекорду України буде також доброю промоцією Києва за кордоном, зокрема в Польщі.

Прошу підтвердити свою участь за адресою: [email protected] чи за телефоном 06769050302 або 0674022648 (Тетяна Атаджанова)

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: